Par mums

Vai Tev nav apnicis regulāri iet cauri neskaitāmiem portāliem, kas piedāvā garu sarakstu ar kuponiem, lai atrastu ko noderīgu? Mēs piedāvājam alternatīvu iespēju - speciāli Tavām interesēm atlasītus kuponus. Nekā lieka, tikai noderīgais!
Izvēlies pats, kas Tevi interesē un turpmāk mūsu portālā redzēsi tikai atbilstošos piedāvājumus, kas atlasīti no Latvijas populārāko portālu kuponu klāsta. Mūsu portālā nav nepieciešama reģistrācija. Tikai atzīmē piedāvātajos sarakstos, kādas kategorijas un tēmas Tevi interesē, un turpmāk caurskati nedaudzus, īpaši Tev atlasītus kuponus. Nepalaid garām ko tiešām izdevīgu!

Izmēģini! ;)
Ja vēlies ar mums sazināties, droši raksti uz info(at)mycompany.lv vai izmanto kontaktu formu
Mūsu atbildība. Mēs esam Web portāls, kas tikai apkopo internetā brīvi pieejamu informāciju, atfiltrē to, lai rādītu tikai mūsu lietotāju interesēm atbilstošos kuponus. Mēs neatbildam par piedāvājumu saturu un tajos redzamo preču un pakalpojumu kvalitāti. Tāpat mēs nespēsim atbildēt uz jautājumiem par kuponu piedāvājumiem, jo esam tikai katalogs, kas atvieglo noderīgu akciju atrašanu. Uzspiežot uz kupona, tiek atvērts oriģinālais piedāvājums portālā, no kura tika ņemta informācija. Tur arī varat uzzināt papildus informāciju un iegādāties kuponā redzamo preci vai pakalpojumu.

© mycompany.lv